Ülkemizin sürekli içinde olduğu ekonomik, politik ve sosyal alanlardaki dinamik sürecin yarattığı fırsat ve imkanlar kadar, tehlikeler ve zorluklar da iş çevrelerini etkilemektedir. Bu süreç içerisinde doğru analiz ve tespitlerle, karşılaşılan sorunların çözümünde, bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan güvenilir danışmanlık hizmetleri, iş dünyası için vazgeçilmez bir unsur olmaktadır. Söz konusu sürecin üstesinden gelecek bilgi birikimimiz, gelecekte yaşayacağımız değişimleri karşılayabilecek düzeydedir. Büromuz Mali Müşavir Tamer Arslanbulut yönetiminde tecrübeli, motivasyonu yüksek, azimli ve üretken kadrosuyla evrensel vizyona sahip yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Hedefimiz, müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde, üst düzeyde profesyonel hizmet sunmaktır.

20 YILLIK TECRÜBE İLE SİZLERLEYİZ

Günümüzde gelişen piyasalarda kurumsallaşmanın ve teknolojinin getirdiği dinamizm ile firmalar hareket kabiliyetlerini artırarak daha hızlı kararlar verebilmektedirler. Bu hızlı değişim nedeniyle firmaların danışmanlık işletmelerinden beklenti ve talepleri artarak değişmiştir. Danışmanlık işletmelerinden beklenen bir paket olarak mali müşavirlik, yeminli mali müşavirlik, iş güvenliği ve sağlığı, avukatlık ya da insan kaynakları hizmetlerini tek bir kanaldan sağlanmasıdır. Yoğun bilgi akışının olduğu ve zamanı ekonomik kullanma arzusunun şekillendirdiği talepler doğrultusunda danışmanlık hizmeti veren işletmelerin bireysel hizmet vermek yerine kolektif bir yapıya kavuşarak müşterisine en geniş çerçevede hizmet verme zorunluluğunu hissetmektedir. Geriye dönüp baktığımızda, bilgi birikimi, deneyim, entelektüel sermayesi yüksek, takım ruhu ile hareket etmenin önemini bilen ve çözüm ortaklarımız ile bu sürecin üstesinden başarı ile geldiğimizi düşünüyorum.

Büromuz Mali Müşavir Tamer Arslanbulut tarafından 2006 yılında kurulmuş olup tecrübeli, motivasyonu yüksek, azimli ve üretken kadrosuyla evrensel vizyona sahip yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet vermeyi sürdürmektedir. Hedefimiz, müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde, üst düzeyde profesyonel hizmet sunmaktır.